UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To bardzo ładnie, że ten teren na dalekich przedmieściach zostanie zabudowany w przyszłości, ale czemu Prezydent nie uważa za stosowne zabudowy wolnych placów w Srodmieściu. Chodzi o duży teren miedzy Tysiąclecia, a Czerniakowską częsciowo zajęty przez Autohandle. , oraz centralnie w środku miasta polożony Plac Konstytucji ?