UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co to znaczy "bierzecie"?. To nasze pieniadze a nie jakiegoś PIS-u. Oni nic nam nie dają, bo nic nie mają jak im nie damy w formie podatków i innych haraczy. Połowę z tego rozkradną, a resztę niby "dadzą" takim ubogim umysłowo pisiątkom. Ja biorą SWOJE.
Antypis