UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W związku z całą tą sytuacją zakrawającą cokolwiek o farsę postanowilim uczcić to wiekopomne oświadczenie Pana Prezydenta wobec władz zwierzchnich okolicznościowym memem. Oraz minutą ciszy; [Złodzieje, oddajcie hajsy! xd] #KoniecEryDziadocenu, #SocRev;
banda decydentów!