UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jaki sposób taniego ogrzewania proponują krytykanci? PIS ogólnopolski zwala wszystko na Tuska, PIS elbląski na Wróblewskiego. Jak to wygodnie..... Spalarnia śmieci zapewne się nie spodoba ? A może być czysta i ekonomiczna. Paryż grzeje się śmieciami i produkuje prąd, w samym centrum Paryża jest spalarnia Issy-les-Moulineaux i nikomu to nie przeszkadza. Posłać fachowców do Paryża, żeby obejrzeli jak to się robi. jw