UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pan Wróblewski nigdy nie umiał posługiwać się głową innowacje to dla niego rodzaj zagadki. I tak mamy to co nam pan uszykowal brak pomysłu na tani system ogrzewania, pan to tylko do sądu umie ludzi pozwać, za to że nie dają nabrać na pana słowa