UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@W(f)spaniale - O co ci chodzi???Obiecał pan Prezyden że będzie o 20% tańsze cieplo i bedzie. Ma być drozej o 50% wprowadzą kolejną tarcze obniżki do 30% i masz tańsze ciepło o 20%. Brawo Panie Prezydencie, obietnica dotrzymana.