UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oczywiście, że PiS, wojna, inflacja etc. Ale jak można wróżyć z fusów i mamić ludzi obietnicami, że energia cieplna będzie tańsza o 20%??? Obiecałeś pan, nie udało się, to odejdź że stanowiska, jak masz pan honor!!!

W(f)spaniale