UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wielki ptak doznał szoku widząc podwyżkę za ciepło. Naprawdę? Ceny wszelkich paliw rosną bardzo szybko. Węgiel jest be bo emisja więc przechodzi się na gaz który z kolei jest drogi. Czemu tu się dziwić? Epec też przechodzi na gaz i też dosoli podwyżkę. Co wtedy powie ptaszysko ?

Eee tam