UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziś nam pozostaje tylko wspominać tradycje morskie tego pięknego i bogatego miasta, bo trwania tego nie ma. Nie ma nawet ulicy morskiej, malo tego administracyjnie wyladowalismy na Warmii i Mazurach hehehe... Żałosne

Art :)