UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Beda gadac i bajdurzyc o przeszlosci, jak tu zaraz przekop bedzie zrobiony, a w Elblagu nie ma obrotnicy, tor tylko bedzie poglebiony do k. Jagiellonskiego. Czy nadbrzeza sa przystosowane do glebokosci 5m? Czy tak planowano jak budowano nowe, czy stare nie wymagaja remontu? Dlaczego ta cala ekipa spi i nic nie robi?

Realista1