UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Kaczor - A co ty się wzorujesz na Afryce? Ja prędzej wole na Holandii czy Niemiec gdzie rowery to jeden z głównych środków transportu i ścieżki rowerowe są budowane wzdłuż ulicy a nie na krzywych chodnikach z których wydostają się korzenie drzew. Po co osobne drogi dla hulajnogi i rowerów elektrycznych? co to za ironia? wszystkie pojazdy typu rower hulajnoga korzystają z jednej ścieżki. Nie sądzisz żeby lepiej było zachęcić do skorzystania z rowerów zamiast samochodów? Mniejsze korki, czystsze powietrze, zastanów się :)

ROWERZYSTA 12