UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A dlaczego piesi łażą po ścieżkach rowerowych? Odpowiedź jest prosta, bo są idiotami. Gdy ktoś idzie drogą wyłożoną z czerwonej kostki na której co chwilę namalowany jest białą farbą rower i nie kuma że coś jest nie tak w dodatku głupio rozdziawia japę jak mu zwracasz uwagę to znaczy że musi mieć śmietnik w głowie.

Zthebilibeka