UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@ROWERZYSTA 12 - rower to przeżytek na nich nie jeżdża w Afrycewalnij się w głowę ścieżki ronda dla rowerów chyba za twoje pieniądze lepiej chodniki naprawić i jeszcze może osobne drogi dla hulajnogi i rowerów elektrycznych coś wam sie pomieszało
Kaczor