UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda gadać I tłumaczyć, już pusałem o tym, powinno się od razu zrobić dobrą drogę, jest to najtańsza opcja I wygoda dla wykonawców, I wszelkiego transportu- łatwy I bezproblemowy dojazd dla każdego sprzętu. , no chyba, że w Ėlblągu ratusz robi takie drogi, że jak przyjedzie betoniara to zniszczy drogę, jakość na miarę kostki na obu mostach rzeki Elbląg. Ciekawe I chciałbym to zobaczyć, jak firma która bědzie wykonywać studzienki I spusty wody, bedzie walczyć z tymi płytami betonowymi, utrudnienie spore, koszty usuwania ich, dodatkowy czas, robocizna, ,ale kto bogatemu zabroni?, niby gamonie, a bogaci.

Znafca..