UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szkoda gadać. Ja natomiast jestem tylko ciekawy, jakie będą losy naszej elbląskiej elektrociepłowni nowej, planowanej, wrażym, ruskim gazem zasilanej - może ktoś udzielić jakichś aktualnych, kompetentnych informacji w temacie?:) #WojnaWojnie
Grzegorz Dyndała