UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda gadać. Ja natomiast jestem tylko ciekawy, jakie będą losy naszej elbląskiej elektrociepłowni nowej, planowanej, wrażym, ruskim gazem zasilanej - może ktoś udzielić jakichś aktualnych, kompetentnych informacji w temacie?:) #WojnaWojnie

Grzegorz Dyndała