UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Akurat chodnik nad jarem są budowane z pieniędzy mieszkańców, kładzie je spółdzielnia. Przy czym z tego co się orientuje byliście Państwo i Wasza sprawa ujęci w budżecie 2022 (dokumentacja projektowa). Obszar przy Nowogrodzkiej ciągle się rozwijał i rozbudowywał, przez to zapewne budowa docelowej drogi się opóźniała. Kupując mieszkanie bierzemy pod uwagę sposób zagospodarowani obecnej przestrzeni oraz plany rozbudowy. Nie widzę tu zawiści, osiedle jest jak każde inne, nie widzę specjalnego powodu do zazdrości. Sam mieszkam w nowych zasobach i szczerze widzę więcej minusów niż plusów; )
Nick the Brick