UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedy w końcu znajdą się pieniądze na remont ulicy Królewieckiej od Dąbka do Piłsudskiego? Można tam na chodniku nogi połamać. Widocznie wbrew pozorom ta ulica nie jest ważna dla miasta i naszych radnych bezradnych.

Elblążanin 1