UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pieniądzy brak??? Zwolnić jednego zastępcę prezydenta Panie Wróblewsk!!!! Ale dla Wójcika były pieniądze na polbruk na chodnik bo Pana kolegą !!! Dla kolegów są a dla ludzi co płacą podatki Pan nie ma. Jeden zastępca nie wystarczy.. na bogato widocznie stać miasto wydawać pieniądze na marne

Alex12@