UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I znowu a po co a nie zarobią a splajtują... nawet jakiś matoł kogoś straszy więzieniem. Ludzie jak chcą coś otwierać niech otwierają czy splajtują czy zarobią i ile zarobią to nie wasza sprawa. To nie wasze pieniądze.

YT..