UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@GłębokaMyśl - Dodać należy uczciwie do wypowiedzi pana dyrektora-fachowca z Gdańska, że inny pan dyrektor-fachowiec opowiadał wszystkim jak to port w Elblągu będzie zbijał kokosy na przeładunkach kontenerowych, których port w Gdańsku miał się brzydzić / nie nadążać... a tu nieporozumienie... ładunki masowe w ilości 2,5 do 3 mln ton !

GłębokaMyśl