UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kapitanowie statków będą zachwyceni faktem, że wpływając do Elbląga, by rozładować się na parking dla TiRów z pomocą Fuchsa, a może nawet dwóch, mogą, a nawet muszą korzystać z pomocy holowników na odcinku ponad 10 km. To dla nich wyzwanie i radość, że potrafią nawigować w rzece niewiele szerszej od ich jednostki... KOSZTY TAKICH MANEWRÓW NIE MAJĄ ŻADNEGO znaczenia. Fakt, że potem wszystko trzeba wywieść ciężarówkami też nie ma ŻADNEGO znaczenia... klienci zapłacą z rozkoszą i entuzjazmem... Wiwat Populizm i Socjotechnika !
GłębokaMyśl