UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kapitanowie statków będą zachwyceni faktem, że wpływając do Elbląga, by rozładować się na parking dla TiRów z pomocą Fuchsa, a może nawet dwóch, mogą, a nawet muszą korzystać z pomocy holowników na odcinku ponad 10 km. To dla nich wyzwanie i radość, że potrafią nawigować w rzece niewiele szerszej od ich jednostki... KOSZTY TAKICH MANEWRÓW NIE MAJĄ ŻADNEGO znaczenia. Fakt, że potem wszystko trzeba wywieść ciężarówkami też nie ma ŻADNEGO znaczenia... klienci zapłacą z rozkoszą i entuzjazmem... Wiwat Populizm i Socjotechnika !

GłębokaMyśl