UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No dobra wpłynie barka z portu Gdańsk do portu Elbląg, no i co dalej z tym ładunkiem... trasą nr 7 w głąb kraju? Panie dyrektorze ten przekop to będzie jedynie wykorzystany dla celów turystycznych. Jachty ze Skandynawii a jest ich tysiące będą odkrywać nasz Zalew i piękne jeziora mazurskie poprzez Kanał Elbląski.

kij