UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miasto pewnie już te 14mln wydało na inne cele i teraz będą szukać oszczędności, żeby załatać powstała dziurę. Oczywiście nie te 14 mln z przetargu, tylko zwyczajnie z innych działów z zamysłem wyrównania po otrzymaniu zapłaty.

Lsb