UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@YT.. - O to wszystko właśnie chodzi. Ceny, rachunki, podwyżki, masz mieć jak najmniej. Słynne słowa: "nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy" robią się coraz bardziej aktualne. Doprowadzą nas na skraj, a potem dadzą wyjście. Oddasz wszystko za pozorną wolność, za to "zapomną" o twoich długach i będziesz sobie żył wesoło robiąc co chcesz, ale nawet nie będziesz wiedział, że robisz, co ci każą. Świat zwariował, dziś już nie tylko fizyczna wojna jest straszna, ale wszystko to co dzieje się za kulisami i to, co mogą z nami zrobić.

dsffsd