UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Termy warmińskie już korzystają, że tak to ujmę, pełną parą ! Pewnie lada chwila w Lidzbarku powstanie pierwsza w okolicy elektrownia geotermalna i będziemy tam mieli polską Islandię, albo Toruń jak kto woli... Nieprawdaż panie Teofilu... ? ! Tak oto w województwie bagienno-szuwarowym zagnieżdżą się polski Kuwejt, Islandia, Chorwacja i kawałek Egiptu.
GłębokaMyśl