UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To odgrzewany kotlet... za czasów PRL już się mówiło że są tam złoża, ale " towarzysze" zabronili kopać. W tym samym czasie, fama także mówiła że bracia Kaczyńscy na wysokości Kamiennika Wielkiego, przy " berlince " wykupili ziemie... Ziobro sprawdzić !!! @KGB