UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To odgrzewany kotlet... za czasów PRL już się mówiło że są tam złoża, ale " towarzysze" zabronili kopać. W tym samym czasie, fama także mówiła że bracia Kaczyńscy na wysokości Kamiennika Wielkiego, przy " berlince " wykupili ziemie... Ziobro sprawdzić !!! @KGB