UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Będziemy się tak rzucać to ruski w odzewie Katyń i Miednoje zaorają, czy jest sens się tak unosić, jest to jakaś historia miasta choćby i nie chlubna. Tak czy inaczej w żadnym muzeum się ten pomnik nie zmieści, niech stoi. A zapis na tablicy to można sprostować.
jaaa2589