UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Proszę każdego elblazan Ina, który odczuwa choć trochę Wstydu za wczorajsze wyczyny zdziczaltch barbarzyńców z klubu Gazety Banderowskiej, dla zmylenia przeciwnika nazywanej polska o obecność w najbliższą sobotę o godzinie 17 przed pomnikiem poległych zolnierzy rosyjskich. Zapalmy im znicze pamięci, by choć w ten sposób zadośćuczynić temu barbarzyństwu, jakie miało miejsce wczoraj

Black