UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Proszę każdego elblazan Ina, który odczuwa choć trochę Wstydu za wczorajsze wyczyny zdziczaltch barbarzyńców z klubu Gazety Banderowskiej, dla zmylenia przeciwnika nazywanej polska o obecność w najbliższą sobotę o godzinie 17 przed pomnikiem poległych zolnierzy rosyjskich. Zapalmy im znicze pamięci, by choć w ten sposób zadośćuczynić temu barbarzyństwu, jakie miało miejsce wczoraj
Black