UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A może brak zgody na ten budynek wynika z cichych, zakulisowych działań pewnych mieszkańców już stojących tam od lat budynków mieszkalnych, którzy nie chcą aby nowy blok zasłonił im widoki z okien i tarasów oraz zacienił wnętrza mieszkań? Bo te argumenty o braku miejsc parkingowych jakoś niespecjalnie są przekonujące. ..

BEZ ŚCIEM Proszę