UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Matko boska - a jednak ktoś to kupił. .. .. Wojna, inflacja, kredyty prawie 100% więcej. Ja się pytam kto to kupi? Jak widać deweloperka ma się dobrze, nawet w Elblągu. Współczuję mieszkańcom Druskiennickiej. .