UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Byliście kiedykolwiek na "terkawce"? tych drzew do wycinki to jest tam może 10-15% terenu a pozostała część to krzaki, czarny bez, stare schorowane lipy oblepione jemiołą, leszczyna i młode jesiony g. .. no warte więc się tak nie podniecajcie tymi drzewami. jedyna rzecz jakiej mi będzie brakowało to smardze które tam pięknie rosną