UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Byliście kiedykolwiek na "terkawce"? tych drzew do wycinki to jest tam może 10-15% terenu a pozostała część to krzaki, czarny bez, stare schorowane lipy oblepione jemiołą, leszczyna i młode jesiony g. .. no warte więc się tak nie podniecajcie tymi drzewami. jedyna rzecz jakiej mi będzie brakowało to smardze które tam pięknie rosną