UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo pan prezydent Wróblewski. Zalesiony teren wydzierżawił pod farmę fotowoltaiczną. .. GRATULACJE ! Czy pan prezydent Wróblewski ma w swoim posiadaniu kominek na drewno ? Jeśli ma to tym bardziej należą mu się gratulacje. ..

GłębokaMyśl