UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wycinać 100-150 ha drzew, żeby postawić farmę fotowoltaiczną? Hmm widzę to tak, że inwestor wytnie i sprzeda drewno, a później kierując się rachunkiem ekonomicznym (w konsekwencji zmiany ustawodawstwa)wstrzyma na nieokreślony czas realizację inwestycji i płatność dzierżawy na rzecz miasta. Miasto umowę wypowie, przez lata będzie się napi#%dalać w sądzie i gónwo z tego będzie. Z resztą nie pierwszy raz.