UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niby marnotrawstwo miejsc pod inwestycje, ale czy ktoś był przez te wszystkie lata zainteresowany inwestowaniem tam? Z kolei wciąż jest sporo atrakcyjniejszego miejsca w ciągu obwodnicy. Przypominam, że niedawno jedna z takich dzialek wygrala konkurs na "najatrakcyjniejszą działkę"w "wojewodztwie"- a nadal nie została sprzedana.
laskipaa