UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niby marnotrawstwo miejsc pod inwestycje, ale czy ktoś był przez te wszystkie lata zainteresowany inwestowaniem tam? Z kolei wciąż jest sporo atrakcyjniejszego miejsca w ciągu obwodnicy. Przypominam, że niedawno jedna z takich dzialek wygrala konkurs na "najatrakcyjniejszą działkę"w "wojewodztwie"- a nadal nie została sprzedana.

laskipaa