UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pozwolą im wyciąć te drzewa? Absurdem jest, że pozwolą na wycinkę, zrobią WZ (albo co lepsze uchwalą MPZP)a Energa albo PSE z przyczyn technicznych odmówi wydania WTP. Chyba, że mają warunki przyłączenia. Ktoś wie?

Jacek Placek 2