UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A co z budowa apartamentów na rogu krolewiecka-robotnicza? Radni nie zgodzili się na budowę, a ich decyzją to świadome i celowe niszczenie i zaniedbywanie miasta Elbląg. PRECZ Z RADNYMI! Zasługujemy na lepszych niż obecni, którzy są odpowiedzialni za blokowanie inwestycji!