UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przepraszam nie jestem biegły w logistyce i pokrewnych dziedzinach, ale czy ten komunikat nie sprowadza się do stwierdzenia - port w Elblągu od 30 lat obsługujący wymianę z Rosją (nagle się okazało że nieprzewidywalną)jest bez sensu i że teraz w trybie nagłym będzie poszukiwał partnerów z Zachodu ? Stawiam na Gdańsk, gdzie będzie dostarczany piasek z dna portu pod potrzeby budowy nowych osiedli.

Asasian