UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chciałbym zapytać jak dzisiaj się czują ci którzy byli przeciwni przekopowi ???? Po oddaniu będziemy mogli bez pytania się Rosjan o możliwość przepłynięcia do Gdańska. - Odpowiadam, zawsze byłem za przekopem i cała rodzina podpisywala się kilkanascie lat temu na bulwarze pani Elżbiecie Gellert, gdy zbierała podpisy za przekopem. Potem komuś wyżej z PO temat nie odpowiadał i pociągnął go dalej PiS. Nadmieniam, że nigdy nie byłem fanem tych partii, a PiS-u II szczególnie nie trawię.