UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Porcie ??? W Hamburgu i Gdańsku od kilku dni niekończąca się kongestia. Nie to nie ma nic wspólnego z sankcjami, to chroniczne zjawisko podwyższonego importu przewyższający możliwości przeładunkowe danego portu. A u nas debata na temat jednego importu dla prywatnej firmy z Częstochowy. Czyli jako port chcecie być politycznie poprawni, siedzicie i nabijacie straty bo Rosja to jedyny partner elbląskiego portu. Nie dotyczy to władz krajowych bo jakby z węgla i gazu rosyjskiego nie da się funkcjonować.