UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Operator musiał o tym zadecydować. Jako port się nie odezwaliście. Człowieku musisz o jednym spektakularnym transporcie. Jakby węgiel przypłynął dostałbyś karę od elektrowni za dłubanie w nosie i siedziałbyś cicho. Operator = firma zapewne nie pracownik dźwigu na jedynym nabrzeżu tego tworu nazywanego portem. Operator torów kolejowych jakoś nie protestuje i węgiel leci sobie jak leciał.