UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo ciekawy materiał ale uważam, że zabrakło dwóch pytań. Czy Pan Pol widział się i rozmawiał z obecnym prezydentem oraz czy zna osoby z lewicy jak Nowak, Klim itd i co sądzi o tej formacji z perspektywy lat.

Fan_Gargamela_z_PO