UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co z przekopu jak w eg nic nie ma. Ani turystyka ani przemysł. W tym mieście nic nikomu nie potrzeba, wystarczy minimum i za dużo się nie narobić. Nawet nowoczesne oświetlenie świąteczne dla nich zbędne w grudniu. Zadowoloną się tym co świeci od 10 lat.
Miasto gremlinow