UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo cieszy fakt, że ktoś myśli co zrobić z tą ogromną ilością śmieci, którą produkujemy! Proponuję ponownie zrobić kampanię jakie odpady wrzucać do poszczególnych pojemników, bo nie wszyscy w dalszym ciągu się orientują.

szanuj zieleń