UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak PO wróci do władzy to zatrudni do pogłębiania ludzi za 3 no może teraz ty już za 5 zł na godzinę. Oj co niektórzy będą płakać i to krokodylowymi łzami. Jak widać co po niektórzy zapomnieli jak było i jaka bieda była. Szczególnie na wsi, mimo że u władzy wtedy było ZSL (chcą by nazywano ich teraz PSL-em ). Pamiętam te głodujące i obdarte dzieci.