UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To na tabor powinno pojsc 60mln a nie na basen. Masakra basen otwarty z ktorego moze max 3 razy skorzysta ktos w roku a tymczasem codziennie do roboty tysiace meiszkancow musi jezdzic dziadowskimi tramwajami. Mamy tyle wazniejszych priorytetow niz poplywanie zwlaszcza że sloneczne dni latem to raptem max 2 miesiace a reszte roku bedzie to stalo i dziadziało bo kto finansowac bedzie co roku remont tego kapieliska?