UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z innej beczki, w Biedronce koło zusu, siedzi facet, moze po 40tce, który prosi o kupienie mu jedzenia. Wygląda na zdrowego, zwyczajnie ubranego, normalnego człowieka, nie na glodnego i na pewno nie potrzebującego. Wczoraj też tam siedział, ludzie dawali mu jedzenie, dzisiaj to samo. Wiem, że słowa kupi pani/ pan jedzenia inaczej działają niż da pani złotówkę, ale to też wydawanie pieniędzy i to jeszcze na lenia, któremu nie chce się iść do roboty!!!! Mój teść pracował fizycznie w wieku 65 lat!!!!! Oczywiście, kwestia schludnego ubrania nie oznacza, że trzeba pomagać brudnym, biednie wyglądającym, bo to jest ta sama sytuacja. Oni również są w stanie iść do roboty. Nie uczcie ludzi, że coś można dostac za darmo, bo w życiu tak nie ma. Trzeba na to zapracować. Jeśli chcecie komuś pomóc to zapytajcie chociażby na grupie oddam obiad, gdzie panie jeżdżą do schorowanych, często starszych osób w trudnej sytuacji życiowej.

WojtekR.