UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pomysł wspaniały, ale zaraz padnie. Ten szum jest po to aby uciszyć gawiedź (bez obrazy). Za takie pieniadze przebudowac dwa skrzyżowania, oswietlenie, chodniki i drogi rowerowe, a do tego poszerzyć ulice??? Niedawno oddali samą ścieżkę rowerową na Kościuszki - ścieżka długości niecałych 2 km a koszt: 4 249 431 zł. A tutaj jeszcze chcą zrobić w przyszłym roku a wiadomo że ceny rosną. Szkoda.
jimi