UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@RobertKoliński - Zazdrość że ktoś lepiej żyje od ciebie bo ciężko na to pracuje ta Zazdrość zżera cię od środka jesteś bezradny bo też byś chciał lepiej żyć niestety pracować się nie chce liczysz tylko na powrót komuny że znowu będziecie mogli kraść innym w imię równości klas
Niszczlewactwo