UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
w minionych czaach w Polsce była duza przewaga katolików. niedziela to wyjscioe do koscioła a zony gotowały rodzinny obiad. to wszystko sie obecnie zmieniło gdyz prawie kazda rodzina ma samochód i wyjazd do sklepów po zakupy/najgłubszy pomysł zamknac sklepy w niedziele/ / gdyzjest masowa praca w tygodniu a zakupy robiło sie cw niedziele a teraz zamykaja wszystko to jest wymysł ludzi nie powaznych i bogatych. biedak zostanie biedakiem Jeszcze trzebas by pogrxeby robic tylko w dni tz robocze klechy tylko na to czekają nie dajmy sie zwaryjowac w tym nie mądrym kraju tylko dla bogaczy, a biedaki zawsze wykupywali pieczywo -pozostałosci z tygodnia i promocje. towaróe popatrzme ilu ludzi robi zakupy w niedziele i co kupuja w vBIEDRNKACH - to sa przewaznie lludzie biedni
biedak emeryt zyje z promocji