UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Truso - A dlaczego tylko od handlu, a nie od pracy w ogóle? W czym ludzie w aptekach, na stacjach benzynowych i w pracujący w systemach 4 brygadowych są gorsi? Leki i paliwko też sobie możecie kupić spokojnie w pozostałe dni.